KULÜP TARİHÇESİ

1997 yılında , spor hayatına erken yaşta atletizm branşı ile başlamış ve basketbol ile devam etmiş , Ege üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu Murat Acet tarafından kurulmuştur.


Erken yaş spor eğitimi ve herkes için spor vizyonunu benimseyen Murat Acet, 20 yıl süresince binlerce çocuğun spora başlamasına , sporu bir yaşam şekli olarak benimsemesine neden olmuştur.

20 yıllık süreçte kadrosunu ve sporcu sayısını her geçen gün arttıran Mavişehir Spor Kulübü, tamamen profesyonellerden oluşan 30 kişilik antrenör kadrosu, 1500 kişilik sporcu ordusu, 5 spor salonu ile Türkiye’nin konusunda en iyi spor eğitim organizasyonu haline gelmiştir.

Basketbol, voleybol, yüzme, atletizm, hareket eğitimi, tenis branşlarında faaliyet gösteren Mavişehir Spor Kulübü, tam gün yaz okulları, turnuvalar, yurtiçi ve yurtdışı kamplar ile de çok boyutlu bir spor eğitim organizasyonu yürütmektedir.

Milli takıma kazandırdığı sporcular, yurtiçi ve yurtdışı okul burs imkanları ile sporcularına yol açmaya devam etmektedir.

E-BÜLTEN

Kulübümüz hakkında güncel haberler ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bülten listemize katılabilirsiniz.