KURUCU MESAJI

Hayatta başarılı olmanın sihirli formülü istikrar ve disiplinli çalışmadır.

Ve bir insanın istikrarlı ve başarılı bir şekilde çalışabilmesinin sihirli formülü fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı kalabilmektir.

Mavişehir spor kulübü olarak amacımız, sporcularımızın çocukluk yaşlarında kalplerine yerleştireceğimiz spor tutkusunun, hayat boyu onları fiziksel ve zihinsel olarak ayakta tutmaya yardımcı olmasıdır.

Hayat için sağlık, sağlık için spor misyonu ile çıktığımız bu yolda çocuklarımızın yetenekleri , bu konuya nasıl bir tutkuyla bağlandıkları dikkatimizi çekmiş ve bizi her gün daha ileriye gitmeye zorlamıştır.

Mevcutta 1000 sporcusu, 50 profesyonel spor çalışanı, kendine ait spor tesisi, 5 farklı lokasyondanki spor salonları, il şampiyonlukları ,Türkiye dereceleri, yurtdışı ve profesyonel spor kulüplerine gönderdikleri sporcuları ile Türkiye’nin parmakla gösterilen altyapı spor kulübü haline gelmiş bulunmaktayız.

Her geçen gün büyüyen dinamik yapımız ile sektöre yön vermekteyiz.

Tüm sporcu Veli ve çalışanlarımızla beraber biz kendimize büyük mavişehir spor kulübü ailesi diyoruz. Bir ailenin en değerli üyesi çocuktur. Çocuğu her şeyin ortasına oturttuğumuz bu sistemde amacımız; ilerinin yetişkinleri olan çocuklarımızın sağlıklı bir fiziksel gelişime sahip olmaları , toplumla birlikte hareket edebilme ve toplum yararına sorumluluk alabilmeleri, tüm dünyada ortak bir dil olan branş sporlarında uzmanlaşarak dünya vatandaşı olabilmeleridir.
Spor ile önce kendimizi sonra dünyayı değiştirebiliriz.

Herkes için hayat boyu spor mottosu ile her gün daha ileriye..

E-BÜLTEN

Kulübümüz hakkında güncel haberler ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bülten listemize katılabilirsiniz.